Bambusový stolík na notebook L

Kód: MODEL_14941_1
€31,90
Široký výber
Široký výber
500+ produktov v našej ponuke
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
od 130,00 €
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
3-6 pracovných dní
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
do 14 dní bez udania dôvodu

Praktický skladací stolík na notebook vyrobený z bambusového dreva. Stolík je nielen funkčný, ale aj univerzálny, pretože ho možno použiť ako raňajkový stôl. Tabuľka bude navyše ideálna na čítanie kníh v posteli, ba dokonca aj na to, aby si deti mohli robiť domáce úlohy alebo kresliť.

Stolík má 2 nezávislé stolové dosky, jeden pre počítač / tablet, druhý pre počítačovú myš a pohár, v ktorom si môžeme vychutnať obľúbený nápoj.

Náš stôl má veľa presne vyrezaných otvorov v doske stola, vďaka čomu má dostatočné vetranie pre vaše prenosné zariadenie. Vetranie zabráni prehriatiu zariadenia, čo následne ochráni jeho batériu a predĺži jej životnosť. Každý počítač je iný a umiestnenie prieduchov sa môže líšiť, a preto je náš stôl s desiatkami strategicky umiestnených prieduchov dokonalým riešením.

Stôl má 4-stupňové nastavenie uhla dosky stola. Táto úprava zvyšuje komfort používania produktu.

Nastaviteľná výška nôh nám navyše umožňuje nastaviť stôl do optimálnej výšky. Táto úprava je ideálnym riešením, pretože stôl môžu používať nielen dospelí, ale aj deti.

Priložený prúžok je pripevnený k spodnej časti dosky stola a zabraňuje skĺznutiu notebooku alebo knihy zo stola. Lamela je tu obzvlášť užitočná, keď je doska stola vysoká. Lištu je možné veľmi rýchlo odstrániť, ak chcete stôl použiť ako podnos na raňajky do postele.

ROZMERY:

  • rozmery stolovej dosky pre zariadenie: 36 x 34,5 cm
  • rozmery stolovej dosky na myš / hrnček: 18,5 x 34,5 cm
  • maximálne rozmery: 67 x 34,5 x 51 cm
  • výška bez vyvýšeného vrchu: 19,3 - 27 cm (nastaviteľná)
  • rozmery po zložení: 54,5 x 34,5 x 4,2 cm (7,2 cm s lištou)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: