Skrinka na topánky a vešiak na šaty - HSR40W

Kód: MODEL_2120_1
€70,90
Kategória: Vešiaky
Široký výber
Široký výber
500+ produktov v našej ponuke
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
od 130,00 €
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
3-6 pracovných dní
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
do 14 dní bez udania dôvodu

Máte už dosť neporiadku v predsieni alebo na chodbe? Bundy a kabáty ležia na stoličkách a kreslách v obývačke a jedálni namiesto toho, aby viseli na vešiaku? Ak je odpoveď áno, ste na správnom mieste. Predstavujeme vešiak na šaty so sedadlom a policami na topánky, ktoré vnesú poriadok. Tento praktický kus nábytku usporiada váš vrchný odev, galantériu a ďalšie drobnosti, ako sú kľúče.

Stojan má celkom 9 háčikov umiestnených v 2 radoch: v prvom rade je 5 háčikov, zatiaľ čo v druhom rade sú 4. Háčiky slúžia na odkladanie kabátov, búnd, tašiek, klobúkov alebo kľúčov.  Hodí sa najmä v zimnom období, kedy sú šatky neoddeliteľnou súčasťou nášho oblečenia. Bundy, kabáty či šaty a košele si môžeme dať aj na vešiaky, vďaka čomu získame ďalší priestor na odkladanie vecí.

Pod vešiakom sa nachádzajú 2 odolné a priestranné police na topánky, ktoré vám pomôžu zorganizovať topánky vo vašej domácnosti, a sedadlo, ktoré nám umožní efektívne obúvanie.

Železná konštrukcia zaisťuje stabilitu nábytku, a preto je ideálnym produktom pre každé ročné obdobie, oceníme ho najmä v zimnom období, kedy sa na háčiky vešajú ťažké bundy a kabáty. Okrem doplnkového vrchného oblečenia a čerstvo vyžehlených košieľ a šiat je miesto aj na šály, šatky. Dokonale osadené prvky políc dodajú vášmu interiéru čaro. Postarajte sa o estetiku svojej predsiene či chodby s overenými výrobkami najvyššej kvality.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • Farba: béžová
  • Materiál: drevotriesková doska, železo
  • Rozmery: 72 x 33,7 x 183 cm (šírka x hĺbka x výška)
  • Vzdialenosť medzi policami na topánky: 18,7 cm
  • Hmotnosť: 9,8 kg
  • Max. nosnosť na hák: 3 kg
  • Max. nosnosť sedadla: 80 kg
  • Produkt pre svojpomocnú montáž

Informácie od výrobcu: Deti by nemali liezť a hrať sa s výrobkom kvôli riziku nebezpečenstva. Prosím, neprekračujte maximálne zaťaženie sedačky, ktoré je 80 kg.

Nastaviteľné nožičky pomôžu správne vyrovnať nábytok aj na nerovnej podlahe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: