Stojanový vešiak - RCR19B

Kód: MODEL_2118_1
€25,90
Kategória: Vešiaky
Široký výber
Široký výber
500+ produktov v našej ponuke
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
od 130,00 €
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
3-6 pracovných dní
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
do 14 dní bez udania dôvodu

Máte už dosť neporiadku v predsieni alebo na chodbe? Bundy a kabáty ležia na stoličkách a kreslách v obývačke a jedálni namiesto toho, aby viseli na vešiaku? Ak je odpoveď áno, ste na správnom mieste. Predstavujeme podlahový vešiak, ktorý prinesie. Tento praktický kus nábytku usporiada váš vrchný odev, doplnky a iné odevy.

Tento priestorovo úsporný výrobok má stabilnú základňu statívu, vďaka čomu si môžeme byť istí, že sa výrobok pri dodatočnom zaťažení nenakloní. Okrem toho je výrobok vybavený 12 zaoblenými háčikmi na uloženie kabátov, búnd, tašiek, šálov a klobúkov.

Kovové prvky zaisťujú stabilitu nábytku, a preto je dokonalým produktom na každé ročné obdobie. Oceníme to najmä v zimnom období, keď na háčiky vešiame ťažké bundy, kabáty, šály a komíny.

Dokonale zladené vešiakové prvky dodajú vášmu interiéru čaro. Postarajte sa o estetiku svojej predsiene alebo chodby výberom osvedčených produktov najvyššej kvality.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • Čierna farba
  • Materiál: kovové rúrky
  • Rozmery: 44 x 44 x 182 cm (šírka x hĺbka x výška)
  • Hmotnosť: 2,6 kg
  • Produkt pre svojpomocnú montáž

Zaoblené háčiky chránia vrchné oblečenie a ďalšie prvky nášho oblečenia pred poškodením. Je dôležité, aby podlahový vešiak neťahal oblečenie, a preto by ste si mali zvoliť vešiak so zaoblenými háčikmi.

Háčiky umiestnené v rôznych výškach budú užitočné nielen pre dospelých, ale aj pre deti, ktoré si tak budú môcť bundu jednoducho zavesiť.

Trojuholníková základňa zaisťuje stabilitu podlahového vešiaka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: