Vešiak na šaty a topánky - HSR40B

Kód: MODEL_2003_1
€68
Kategória: Vešiaky
Široký výber
Široký výber
500+ produktov v našej ponuke
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
od 130,00 €
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
3-6 pracovných dní
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
do 14 dní bez udania dôvodu

Máte dosť neporiadku v hale alebo na chodbe? Saká a kabáty namiesto zavesenia na vešiaku ležia na stoličkách a kreslách v obývacej izbe a jedálni? Ak je odpoveď áno, ste na správnom mieste. Predstavujeme stojan na oblečenie so sedadlom a policami na topánky, ktorý prinesie poriadok a poriadok. Tento praktický kus nábytku usporiada vaše vrchné oblečenie, galantériu a ďalšie drobné predmety, ako sú kľúče.

Stojan má celkom 9 háčikov umiestnených v 2 radoch: v prvom rade je 5 háčikov, zatiaľ čo v druhom rade sú 4. Háčiky slúžia na uloženie kabátov, búnd, tašiek, klobúkov alebo kľúčov. Produkt je navyše vybavený lištou, na ktorú môžeme zavesiť šatky, šály alebo komíny. Je to užitočné najmä v zimnom období, keď sú šatky neoddeliteľnou súčasťou nášho oblečenia. Na vešiak na šaty na bar môžeme tiež položiť bundy, kabáty alebo šaty a košele zavesené, vďaka čomu získame ďalší priestor na uloženie vecí.

Pod vešiakom sú 2 odolné a priestranné police na topánky, ktoré vám pomôžu usporiadať topánky vo vašej domácnosti, a sedadlo, ktoré nám umožní efektívne obúvanie.

Produkt bude fungovať na každej chodbe alebo chodbe, doma aj v kancelárii.

Kovová konštrukcia zaisťuje stabilitu nábytku, a preto je ideálnym produktom pre každé ročné obdobie, oceníme ho najmä v zimnom období, keď sú na háčiky zavesené ťažké bundy a kabáty. V baru je okrem doplnkov vrchného oblečenia a čerstvo stlačených košieľ a šiat tiež miesto pre šály, šály a pútka.

Dokonale vybavené prvky políc a rustikálne viazanie háčikov a sedadiel dodajú vášmu interiéru kúzlo. Postarajte sa o estetiku svojej haly, chodby alebo kancelárie výberom osvedčených výrobkov najvyššej kvality.

  • Farba: rustikálna hnedá, čierna
  • Materiál: drevotrieska, kov
  • Rozmery: 72 x 33,7 x 183 cm (šírka x hĺbka x výška)
  • Vzdialenosť medzi policami na topánky: 18,7 cm
  • Hmotnosť: 9,8 kg
  • Max. zaťaženie na háčik: 3 kg
  • Max. zaťaženie sedadla: 80 kg

Nastaviteľné nohy pomôžu správne vyrovnať nábytok, a to aj na nerovnej podlahe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: